Makaleler » Blog » Jumbo Boy Cop Torbası

Jumbo Boy Cop Torbası

Jumbo boy çöp torbası ebatı günümüzde en çok tüketimi olan ölçüdür.Jumbo çöp torbası 80x110cm olarak üretilmekte olup kullanım alanlarına göre bir çok kalınlıkta ve renkte üretilmektedir.

Jumbo boy çöp torbasının çift kat kalınlığı çift kat 20 mikrondan 120 mikrona kadar üretilmektedir.

Bir çok kullanım alanı olduğundan Jumbo boy standart,jumbo boy eko endustriyel,jumbo boy endustriyel,jumbo boy agir hizmet,jumbo boy agır sanayi,jumbo boy tıbbi atık olarak farklı çeşitleri ile tüketime sunulmaktadır.

Jumbo boy çöp torbası 90 litre hacime sahiptir.Renklerine göre standart olarak tüketilmekte olan ürünler jumbo boy siyah çöp torbası,jumbo boy mavi çöp torbası,jumbo boy kırmızı çöp torbası,jumbo boy şeffaf çöp torbası,jumbo boy yeşil çöp torbası,jumbo boy sarı çöp torbası,jumbo boy turuncu çöp torbası,jumbo boy mor çöp torbası olarak stoklarda sürekli bulundurulan renklerden bazılarıdır.

Jumbo boy çöp torbası her alanda kullanılmak olup istenilen renk,kalınlıkta ve baskılı baskısız olarak üretilmektedir.Nejat plastik olarak maksimum kalite minimum fiyat garantisi ile bütün çöp torbası çeşitlerine tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim